نظارت عملیات معماری و ساختمانی

یکی از مهمترین عناصر ارائه پروژه های بی نقص نظارت برچگونگی اجرای طرحی تائید شده می باشد. گروه مهندسین جرس سازه با تحقیق، بررسی و چگونگی اجرای پروژه های مختلف به این امر مهم دست یافته که یکی از بزرگترین عوامل ایجاد هزینه های بالا و عدم کیفیت لازم در اجرای بخش های مختلف، در بازسازی و نوسازی منازل و آپارتمان و یا هرگونه تعمییرات منزل، نبود نظارت صحیح بر چگونگی روند انجام آن می باشد.

اینگونه نظارت قطعاً نیاز به نیروهای متخصص و کار بلد دارد تا با استفاده از بهره مندی از توان علمی و فنی بتواند در کنار سرعت و پیشرفت کار در جدول زمانبندی، کیفیت لازم را حفظ کرده و در آخر پروژه را با بهترین ارائه خدمات تحویل کار فرمایان محترم دهد. در روش های سنتی تعمیرات ساختمان بسیار مشاهده گردیده نبود نظارت کافی بر روی تهیه مصالح گرفته تا اجرای آن باعث هدر رفتن پول و نیروی انسانی ماهر شده است.

یکی از تغییرات اساسی شرکت های طراحی داخلی و دکوراسیون اضافه کردن بخش نظارتی بر پروژه ها جهت حفظ کیفیت و حرکت بر روی جداول کاری و زمانبندی می باشد، که باز هم در اینگونه اقدامات رضایت کافی از کارفرمایان را در برداشته و همگان از آن استقبال نمودند. به کرات شاهد اجرای بازسازی منزل بوده ایم که بابکارگیری از روش نظارتی توسط افراد متخصص در بازه ای بعضیاً نصف زمان روش سنتی به انجام رسیده است.

شرکت معماری داخلی می بایست در تمامی بخش های اجرایی اعم از بازسازی منزل، تعمیرات منزل و دکوراسیون داخلی از ناظرین کار بلد استفاده کند تا بتوان هم اهداف شرکت را با روشی صحیح جلو برد و هم رضایت کافی را از مشتریان محترم داشت. نظارت عملیات معماری و ساختمانی علاوه بر دانش فنی نیاز کافی به تجربه مربوطه دارد که خوشبختانه ناظرین کا از این امر مهم بهره مند می باشند.

ناظرین مجموعه جرس سازه در تمامی مراحل کار از طراحی تا تهیه مصالح و اجرا در کنار همکاران خود بوده و این اطمینان را به همکاران خود وارد می نمایند که کارشان بی نقص در حال انجام شدن است. حضور توامان ناظرین در پروژه ها باعث می گردد در صورت مشاهده هر گونه خطای فنی و یا انسانی هر چه زودتر نسبت به رفع و رجوع آن اقدام شود. مه نتیجه این اقدامات باعث جلوگیری از آسیب های مالی و کاری شود.

ناظرین با سابقه که عمدتاً دارای پروانه اشتغال نظام مهندسی پایه یک می باشند، توانایی تطبیق عملیات اجرایی با نقشه های مصوب و آیین نامه ها و مقررات مربوطه را داشته و باعث بالا رفتن کیفیت اجرایی کلیه پروژه ها خواهند بود. بخش کنترل کیفی گروه مهندسین جرس سازه نیز، بعنوان پشتیبان قوی بخش نظارت ، با چشمانی  تیزبین کلیه عملیات اجرایی را مدنظر خواهد داشت.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :