محوطه سازی باغ بام(روف گاردن)

در بحث طراحی و معماری ساختمان ها، فضاهایی وجود دارد که در صورت طراحی داخلی صحیح و اجرای دکوراسیون مناسب و کلاً محوطه سازی مطلوب، می تواند به فضاهایی پر استفاده و انرژی بخش تبدیل شوند. امروزه در ساختمان های در حال استفاده که قبلاً ساخته شده اند، موضوع محوطه سازی بیشتر مد نظر ساکنین قرار گرفته است و ساکنان مجتمع های ساختمانی با استفاده از شرکت های طراحی ساختمان و دکوراسیون، نسبت یه بازپیرایی فضاهایی مثل حیاط، بالکن ها و روف گاردن ها اقدام می کنند.

در طراحی روف گاردن، بسته به مساحت و جانمایی بام می توان با استفاده از المان های معماری خاص روف گاردن همچون آب نما، آلاچیق، باربیکیو، محوطه ورزش و بازی و ... ، فضایی بسیار جذاب، دلنشین و مطلوب برای استفاده پدید آورد. درصورت امکان سنجی و بررسی ساخت پشت بام ساختمان می توان نوع طراحی و حجم کار اولیه روف گاردن را برآورد کرد و هر چقدر این فضا بزرگتر باشد و دارای عناصر مزاحم کمتری باشد، طرح های کاربردی تر و زیباتری در روف گاردن خواهیم داشت.

گروه مهندسین جرس سازه با استفاده از جدیدترین متدهای معماری و معماری داخلی نسبت به طراحی روف  گاردن اقدام نموده است که با دارای بودن تیمی از بهترین متخصصان معماری، طراحی و همچنین اجرایی قابلیت تبدیل کردن پشت بام های خالی و بی روح ساختمان شما به یک روف گاردن با صفا و با طراوت دارد. همچنین با بکارگیری از مصالح مختلف همچون الوارهای چوبی، چوب های فرآوری شده(ترموود)، عناصر سنگی، آجر در کنار فضای سبز, درخچه ها و گیاهان تزئینی و آب نماهای دکوراتیو؛ محیطی متفاوت برای ساکنان فراهم می آورد.

بدیهی است هر گونه طراحی روف گاردن ها با استفاده از نظرات بهره برداران محترم و همچنین در نظر گرفتن بحث اقتصادی پروژه، انجام خواهد گردید. طراحی قوی با استفاده از مصالح در دسترس، ضمن بصرفه کردن عملیات ساخت روف گاردن، در کنترل هزینه ها نقش به سزایی خواهد داشت که گروه مهندسین جرس سازه همواره در این زمینه کوشیده تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و زمان در به کارفرمایان محترم ارائه بدهد.

ویژگی مهندسین گروه جرس سازه  انجام کلیه کارهای طراحی، محاسبات، تأمین مصالح، اجرا و تضمین یکساله کار، توسط بخش های مختلف درون مجموعه خود می باشد که از این حیث تقریباً در این زمینه بی رقیب است.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :