طراحی معماری و سازه ای

آغازگر هر پروژه ساختمانی طراحی معماری و سازه ای آن است. کارشناسان متخصص در این بخش ضمن به کارگیری از تمامی عناصر زیباشناسی می بایست به تمامی نکات مهم دیگر از جمله استحکام، صرفه جویی انرژی، نورگیری، امنیت و ... را در نظر بگیرند.در نمونه های بازسازی خانه، آپارتمان و یا هرگونه تغییرات دکوراسیون داخلی این گروه تلاش کرده تمامی نکات قابل توجه ذکر شده را لحاظ کرده و تغییرات را علاوه بر ظاهر موجود در سایر قسمت هایی که کمتر قابل رویت می باشد، نشان دهد.

یکی از وظایف شرکت و دکوراسیون داخلی ارائه طرح های کارا، مفید با هزینه های مناسب در مدت زمان مناسب می باشد. برای بسیاری این سوال مطرح است که شرکت معماری داخلی برای تعمییرات منزل تحت عنوان رایج بازسازی و یا نوسازی آپارتمان ممکن است هزینه ای بیش از افرادی که امروزه بصورت سنتی مشغول به این کار می باشند، برایشان رقم بزنند. در حالتی که اینگونه شرکت ها با بهره گیری از توان علمی در طراحی داخلی کمک شایانی به تغییرات اساسی و عمری آنها کرده و مشاهده شده بعضاً با هزینه های مناسب تری نسبت به روش های سنتی پروژه ای به اتمام رسیده است.

توان ارائه برنامه زمانبندی که در نمونه های سنتی هرگز در نظر گرفته نمی شد، از مواردی است که می تواند تا 20 الی 30 درصد از هزینه های اتلاف وقت را صرفه جویی کرده و در انتها کاهش چشمگیری از هزینه ها مواجه خواهید بود.

خوشبختانه امروزه شاهدیم بسیاری از افراد با توجه به تبادل اطلاعات و پیشرفت تکنولوژی در حال کوچ از روش های سنتی هزینه بر و زمان بر، به روش های علمی با طرح های مفید و کارا با طول عمر بالا می باشند. متخصصین طراحی معماری و دکوراسیون داخلی سعی برآن دارند تا با جلب کامل رضایت کارفرمایان محترم، اعتماد سازی را در بین آن ها گسترش داده و امید بر آن می باشد تا با گذر زمان بتوان اینگونه روش های اجرایی را جا انداخته و هر روزه شاهد ایجاد طرح های زیبا با بکارگیری توان علمی باشیم.

اگر در مجموعه ای هر دو بخش طراحی معماری و متخصصین اجرایی حضور داشته باشند به مراتب خروجی کار مورد قبول تر می باشد چرا که در هنگام طراحی کارشناسان در کنار عوامل اجرایی بود و در ارائه طرح و اجرا همفکری کرده و نهایتاً طرحی یه مرحله اجرا می رسد که اجرای آن مورد تأئید می باشد. شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون منزل با بهره گیری از تمامی عوامل طراحی و اجرایی متخصصین در کنار یکدیگر طرحی را به سرانجام می رسانند که قطعاً مورد قبول کارفرمایان قرار خواهد گرفت و این روند از شروع تا پایان هر پروژه ادامه خواهدداشت.

بکارگیری از تمامی عناصر زیباشناسی از جمله رنگ آمیزی، کاغذ دیواری، چوب، آجر، سنگ، شیشه، انواع کفپوش، انواع دیوار پوش، سقف کاذب، دیوار کاذب، نورپردازی، چیدمان و ... در تمامی طرح های ارائه شده با مشورت مجریان متخصص و مشاوره کارفرمایان می باشد. در تعمیرات آپارتمان، علاوه بر تعویض اقلام مستعمل از بکارگیری تمامی عناصر زیباشناسی ذکر شده در جای خود استفاده خواهد شد. در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای تجاری و اداری بر نوع فعالیت آنها از عناصر یاد شده، استفاده می گردد.

در نهایت عرض می گردد با توجه به طول عمر بناهای کنونی خواسته یا ناخواسته می بایست به سمت بازسازی خانه و آپارتمان ها رفت و چه بهتر قبل از آنکه خساراتی هزینه بر وارد شود، با برنامه ریزی تعمیرات آپارتمان را انجام داد و علاوه بر تغییرات ظاهری و زیبایی، طول عمر بنا ها را نیز افزایش دهیم تا با خیالی آسوده در فضایی زیبا و امن به زندگی خود ادامه دهیم.

گروه مهندسین جرس سازه با بکارگیری از توان علمی و فنی می تواند در بازسازی خانه، تغییر دکوراسیون، بازسازی آپارتمان، طراحی داخلی و تعمیرات منزل ارائه دهنده خدمات ساختمانی به شما کارفرمایان محترم باشد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :