دکوراسیون

 از دکوراسیون داخلی در بسیاری از کشورهای گوناگون از جمله کشورمان، بعنوان یک دانش فنی در زمینه ساختمانی و بخصوص به صورت تخصصی در بخش بازسازی و نوسازی یاد می شود. شناخت کافی از عناصر صمعی و بصری در طراحی و اجرای هرگونه دکوراسیون داخلی نیازمند تجربه چه در زمینه کاری و چه در زمینه آموزش تئوری می باشد. امروزه همگان به این نتیجه رسیده اند که می بایست برای هر گونه طراحی و اجرا از تمامی عناصر نامبرده استفاده کرد و حتی می بایست از روان شناسی در نوع فعالیت و کاربرد مصالح و تجهیزات لازم نیز بهره برد.

طراحی و اجرای تخصصی در زمینه های گوناگون فعالیت های تجاری و یا اداری و حتی در مسکونی که به تازگی بسیار لحاظ می گردد، کمک شایانی به پیشبرد اهداف آن مجموعه کرده و آرامشی در فضاهای مسکونی ایجاد می کند. اینگونه انجام تخصصی کار باعث استقبال سایرین نیز شده است. چرا که موفقیت مجموعه های اداری و تجاری در استقبال مشتریامشان بدلیل دارا بودن فضای مناسب و از قبل دیده شده، رقابتی را در این خصوص ایجاد می کند که نهایتاً شاهد یک رقابت برد برد هستیم. برای برابری با سایر کشورهای توسعه یافته، خواه ناخواه می باید از استانداردهای جهانی در این خصوص تبعیت کرد.

احترام به حقوق مشتریان و ارباب رجوع در همان کشورها، بالاترین درصد هر نوع فعالیت تجاری و اداری را قبل از راه اندازی دارا می باشد که متاسفانه با پایین ترین نرخ در کشورمان مشاهده می شود. در این بین برخی از کارفرمایان که دارای مجموعه های موفق و سود ده می باشند. از این فاکتور مهم در مجموعه هایشان استفاده کرده و با اطمینان به شرکت هایی که بصورت تخصصی در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون فعالیت می کنند، فضاهایی را ایجاد کرده اند که مشتریان از حقوق قانونی و استاندارد جهانی در چنین مکان هایی بهره می برند که این نوع فضا قطعاً در تداوم و تکرار حضورشان تأثیرگذار می باشد. شناخت نیازهای مشتریان در چنین فضاهایی کمک می کند تا مشکلات موجود در سر راه آنان را از قبل پیش بینی کرده و با رفع آنها موجب تسهیل در رفت و آمد و زمان حضورشان در مجموعه می گردد. در بحث مسکونی شاهد پیشرفتی در زمینه طراحی داخلی و دکوراسبون می باشیم.

امروزه در بسیاری از منازل و خانه ها شاهدیم که مالکین آن ها سعی دارند تا از فضاهای داخلی نهایت استفاده و همچنین در بحث اتلاف انرژی با توجه به هزینه های گزاف آن تمامی تلاش لازم را انجام دهند. حال می بایست در این مهم از توان افرادی بهره مند بود که دارای تخصص و تجربه لازم می باشند. تلفیق روش های کارا و مفید معماری ایرانی با علم نوین معماری می تواند فضایی را ایجاد کند تا علاوه بر لحاظ کردن تمامی شاخصه های استاندارد و بهینه و بهره گیری از فرهنگ داخلی موجب نشاط و شادابی برای ساکنین آن می باشد.

گروه مهندسین جرس سازه با دارا بودن متخصصین امر معماری داخلی، دکوراسیون و همچنین با بروز نگهداشتن مجموعه فنی خود با جدیدترین تکنیک ها و مصالح موجود در بازار، ارائه دهنده طرح ها و دکورهای مختلف برای کلیه ساختمان ها با انواع کاربری مسکونی، اداری، تجاری،آموزشی و ... می باشد.

 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :