بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی

خانه به عنوان محل امن زندگی هر فرد در هر جامعه ای و در هر دوره ای از زمان از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. امروزه با ماشینی شدن زندگی، خانه و محیط آن نقش پررنگ تری در تحکیم خانواده و زندگی دارد. محیط منزل، قرارگیری فضاها، دکوراسیون داخلی، مبلمان، نور، رنگ های به کار رفته و ... همگی در ایجاد آرامش اعضای خانواده و شکل گیری زندگی نقش بسزایی دارند. از این رو ممکن است بعد از گذشت مدتی زندگی در یک منزل مواردی همچون :

محیط و دکوراسیون منزلتان خسته کننده و تکراری شده باشد، قسمت های مختلف منزل دچار فرسودگی و خرابی شده باشد که احتیاج به تعمییرات است، با اهالی آپارتمان خود قصد تعمیرات ساختمان یا هوشمند سازی ساختمان را داشته  باشید، منزل جدیدتان نیاز به تغییراتی کلی و یا جزیی داشته باشد و یا حتی منزلتان جهت تسریع در اجاره و فروش نیازمند تغییراتی تخصصی داشته باشد، در کنار این موارد امکان دارد که مدت ها قصد بازسازی و نوسازی منزلتان را داشته باشید اما هر بار با مشکلاتی اعم از :

- عدم آشنایی به فضای اجرایی معماری

- عدم شناخت نیروهای مجرب و متخصص معماری

- عدم داشتن فضایی جهت نگهداری موقت اسباب و اثاثیه تا پایان کار

- عدم مدیریت برنامه ریزی و زمانبندی مناسب بدلیل مشغله های گوناگون

- عدم تصمیم گیری نهایی جهت اجرای طرحی مناسب و کارا

و چندین و چند مشکل دیگر سد راه شما می باشد که باعث شود شما را از رسیدن به محیطی دیگر در منزلتان باز دارد. در این مواقع وجود افراد متخصص و با تجربه در کنارتان می تواند بستر رسیدن شما را به خواسته هایتان فراهم آورد.

گروه مهندسین جرس سازه با تجربه بالا در تمامی زمینه های معماری و ساختمانی بهمراه کادر مجرب آماده ارائه کلیه خدمات معماری برای بازسازی و نوسازی جهت آپارتمانی مسکونی و ویلایی می باشد.


نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :