بازسازی و نوسازی

با بررسی های صورت گرفته توسط افراد با تجربه و کار بلد به نتایجی دست یافته ایم گه موجب گردید امروزه مجموعه تشکیل شود تا با برخورداری از نیروهای متخصص و با شناخت کافی از تمامی مشکلات موجود قدم به تحولی نو در زمینه بازسازی منازل و تعمیرات خانه ها بردارد. با توجه به طول عمر بیشتر ساختمان ها و خانه های موجود، مالکین آنها دیر یا زود می بایست به فکر تعمیرات و بازسازی اینگونه بناها باشند، چرا که با گذشت زمان متحمل هزینه های بیشتری خواهند شد.

نسبت به پیشرفت هایی که امروزه در تمامی زمینه ها قابل رویت می باشد، می توان مدعی آن شد که کشورمان در صنعت ساختمان سازی و بخصوص ایجاد فضاهای لاکچری دارای رتبه بالایی در سطح دنیا می باشد. گواه این ادعا نمونه های موجود در سطح شهر می تواند باشد که می توان با نمونه های مشابه کشورهای دیگر مقایسه کرد. اما متأسفانه در بحث نگهداری، تعمیرات و بازسازی این بناها نتوانستیم به همان اندازه پیشرفت داشته باشیم.

بسیار مشاهده شده است برخی از همین بناها به مرور زمان که احتیاج به تعمیرات و یا بازسازی دارند، از روشهای سنتی استفاده می کنند. برخی خودشان اقدام به چنین کاری می کنند و برخی دیگر از مجریان سنتی. در حالی که بسیاری از مجریان سنتی بدلیل عدم شناخت کافی به معماری روز دنیا و مصالح مدرن سعی می کنند با روش های سنتی خودشان آپارتمان های مدرن امروزی را تعمیرات یا بازسازی نمایند که این مهم یک برگشت به عقب می باشد و با توجه به هزینه های گزاف امکان دوباره سازی مستلزم ضرر و زیان های جبران ناپذیری می شود.

شکل گرفتن شرکت های معماری داخلی و دکوراسیون داخلی اساساً بدلیل نیاز جامعه می باشد و در این بین شرکت هایی می توانند موفق باشند که خودشان را به علم روز صنعت ساختمان، شناخت کافی از کاربرد مصالح جدید و بکارگیری روش های مدرن در جهت اجرای کا و صرف هزینه های بهینه، نزدیک و نزدیک تر کنند. با یک بررسی دقیق بخصوص در زمینه بازسازی منزل، تمامی مشکلات موجود را کشف و سعی گردیده با برطرف کردن آنها تفاوت را در بین همکاران به کارفرمایان نشان دهیم.

مشاوره ناصحیح، طراحی نامناسب و تخیلی، هزینه های بی مورد و بی استفاده، عدم وجود یک برنامه ریزی دقیق و شفاف، اسباب و اثاثیه موجود، عدم شناخت کافی به کاربری موجود، نظم و ترتیب نیروهای انسانی، عدم شناخت به فرهنگ آپارتمان نشینی، عدم شناخت به محیط کاری، زمان طولانی بازسازی و یا تعمیرات و بسیاری موارد دیگر که بخشی از ده ها مشکلاتی است که سعی شده با رفع آن ها، اطمینان خاطری به کارفرمایان القا کرد تا خیالی آسوده از تصمیم خودشان خوشحال و لذت تغییر فضا را تجربه کنند.

مفتخریم که در پایان تمامی پروژه های محوله برگه رضایت مشتریان را دریافت کرده ایم و این رضایت نامه ها انگیزه مجموعه ما را بالا و بالاتر خواهد برد. همچنین مدعی آن هستیم که تحولی در این زمینه ایجاد کرده ایم و با روش های بسیار ساده، فرهنگ مشتری مداری و ارباب مشتری را به معنای واقعی تعریف کرده ایم. ضمانت بی چون و چرا در هر پروژه به هر میزان مالی نشان از اطمینان انجام کار آن می باشد.

لازم به ذکر است برای انجام بازسازی ساختمان های مختلف کلیه جلسات مشاوره، ایده پردازی، طراحی، تهیه نقشه های اولیه و سه بعدی و عقد قرارداد تا تأمین انبار، حمل و نقل جهت لوازم و اثاثیه موجود در ساختمان و اجرایی پروژه بازسازی تا تحویل و گارانتی یکساله، همگی جزو سرویس های بخش بازسازی می باشد که توسط گروه مهندسین جرس سازه به مشتریان گرامی ارائه می گردد. همچنین کلیه مراحل نوسازی ساختمانی از عقد قرارداد مشارکت مدنی یا پیمانکاری شروع عملیات اجرایی و اخذ پایان کار و صورتمجلس تفکیکی با بالاترین کیفیت و در بهینه ترین زمان ممکن به انجام خواهد رسید.

 اقدامات شرکت مهندسین جرس سازه برای پروژه های بازسازی به شرح زیر می باشد:

- بازدید تیم طراحی و اجرایی از پروژه جهت برداشت نقشه و عکس از محل، بررسی قسمت های مختلف پروژه اعم از سازه، تأسیسات و ...

- تهیه نقشه و طرح سه بعدی پروژه با توجه به خواسته های کارفرما

- شروع کار اجرایی توسط تیم اجرایی شرکت با توجه به برنامه زمانبندی شده

- تکمیل و پاکسازی پروژه و تحویل به کارفرمای محترم

 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :